Meie brändid

Meie tootevalikus on kümneid kohalikke tootjaid, kellest enamus on väikeettevõtjad, käsitöölised ja kunstnikud. Nende tooteid ei ole enamasti kuskil mujal võimalik oma silmaga näha ja oma käega katsuda, sest tooteid valmistatakse oma kodus ja tellimuse peale.

Lisaks on meiega liitunud mõned suuremadki kohalikud tootjad, kelle peamised sihtturud paiknevad hoopis välismaal. Siiski usume, et ka Eesti klient tahab nende kvaliteetseid tooteid nautida ja meil on väga hea meel neid oma sisustuspoes esitleda.

Kolmandaks on meie tootjate hulgas Euroopa väiketootjad ja üksikud suured tootjad, kelle tootevalikust kaasasime kõige unikaalsema disainiga, jätkusuutlikult ja kvaliteetselt valmistatud sisustustooted. Nemad pakuvad meie poes mitmekesisust ja tootegruppe või lahendusi, mida meil Eestis ei leidu.

Head avastamisrõõmu!


Eesti tootjad

Kui palju on sinu kodus Eestis toodetud sisustust? Paljud meist ei kujuta ettegi, et oleks võimalik kogu kodu ainult Eestis valmistatud sisustustoodetega kaunistada. Jah, ilmselt ei leidu meie väikeses riigis lahendust igale maitsele igas tootekategoorias, aga Eesti sisustusdisaini mitmekesisuse üle kurta oleks küll patt.

Meil on hea meel, et need tublid ja omanäolised tootjad on meiega liitunud ja pakuvad kodusisustamisel rohkelt rõõmu!

4Room on tunnustatud Eesti valgustitootja, kelle tootevalikust leiad nii laevalgusteid, rippvalgusteid, seinavalgusteid, põrandavalgusteid kui ka lauavalgusteid.

Ada Johanna sündis kahe õe soovist tuua killuke luksuslikku õdusust Sinu igapäeva. Kollektsioonis on unikaalsed parfüümküünlad ja ruumilõhnastajad, mis on loodud eksklusiivselt koostöös Grasse parfüümimeistritega.

Noor andekas kunstnik Britten Rindemaa loob moodsat ja minimalistlikku kunsti. Iga kunstiteos on kordumatu.

Fugo biokaminad on erakordne uus sisustustoode! Minimalistlikud käsitsi valatud betoonist anumates biokaminad toovad elava tule igasse tuppa.

G-carpet muudab igavad esikud ja koridorid isikupäraseks põnevate mustritega, mis on käsitsi lõigatud vildist vaipadesse.

Heinvuud on loomestuudio, mis armastab käsitööd, kunsti, loodust, disaini ja taaskasutust – kuid peamiselt luuakse omanäolist seinakunsti, teisisõnu seinskulptuure.

Himmex on pika kogemusega lastevoodite tootja Lõuna-Eestist. Meie valikus on kvaliteetne kasepuidust majavoodi.

Kinevo loob käsitööna makramee seinakaunistusi, lillekiike ja palju muud. Taaskasutatud ja loodussõbralikud materjalid.

Kirke Design valmistab käsitööna sisustus- ja lastetooteid nagu vildist hoiukastid.

Lillekõrv lisab iga lapse magamistuppa vahvat emotsiooni käsitsi maalitud mõõdupuudega.

Lokole meeldivad mustrid! Kõiki pleede ja tekstiilitooteid kaunistavad kaunid rahvusmustrid Eesti eri paikadest.

Luik disaini kõrvarõngad on juba tuntud ja armastatud, kuid kas teadsid, et samadest kätest valmivad ka omanäolised vaagnad ja kruusid!

Lutum valmistab samuti polümeersavist kõrvarõngaid, kuid meie poest leiad tema kaunid ja värvilised jesmoniidist tooted, mis sobivad ka imehästi kõrvarõngaste hoiustamiseks.

Hoole ja armastusega valmistatud käsitsi valatud sojavahast küünlad ning lõhnaküünlad põnevates kombinatsioonides.

Erilised käsitöötooted, mis on sündinud soovist luua silmapaistvaid ja armastusega tehtud sisustuselemente. Meie poest leiad armsad väikesed lillepotid ja boho-stiilis seinariiuli.

Eesti disainilabor MA+KE lab loob imelisi mustreid ja maailmu, rääkides erinevate meediumite ja illustratsioonide kaudu lugusid kadunud ja unustatud hetkedest – seda kõike taevalikes varjundites ja lummavas gammas. Meie tootevalikusse on loodud kauni mustriga voodipesu.

Tunnustatud Eesti disainer, kes on loonud mitmeid erilisi sisustustooteid ja pärjatud auhindadega. Meie poest leiad nii lastele mõeldud dekoratsioone ja arendavaid puslesid kui ka köögitarvikuid.

MSK ehk Me Sobime Kokku on kolme klaasidisaineri unikaalne koostöö. Meie poest leiad nende loodud ja käsitööna valmistatud eritellimuspokaale ja –klaase, mis on tõeliselt eksklusiivsed.

Nofi Kids tooted sündisid pere enda vajadustest, alates beebikiigest kuni tänapäeval populaarsust koguva HopOn kiigeni, mis on ka meie poes saadaval.

Nude Vibez valmistab laias valikus dekoratiivseid sojavahast küünlaid, üks põnevama kujuga kui järgmine!

Omanäolist popkultuurist inspireeritud graafilist kunsti loob PaperCuts, kelle mitmed teosed leiad ka meie poest.

PatuuLiving valmistab õndsalt pehmeid põrandamadratseid ja istumispatju eri suurustes, värvides ja isegi õue sobivate materjalidega. Tõeline boho-unistus!

Armastatud Pehmö jalatsiriiulid ja ottomanid on ka meie poes saadaval. Kõige laiem kangavalik leidub meie Järve Keskuse esinduspoes!

Pluteo loob stiilseid ja minimalistlikke metallist vannitoa riiuleid, tualettpaberihoidjaid ja uudse lahendusena ka elektriliste hambaharjade hoidikuid.

Põhjakivi loob uut väärtust Eesti maapõues peituvale erilisele ja iidsele paekivile ning sealt leitud fossiilidega borealislubjakivile.

Radis on Eestis juba tuntud oma kvaliteetsete mööblilahenduste poolest. Meie juures on võimalik tutvuda nende materjalivalikuga ning mitmete stiilsete riiulitega.

Raju Disain loob minimalistlikke, kuid omanäolisi uusi mustreid ja näeb ilu ning loodusest inspireeritud kujundeid ka kõige ootamatutes kohtades.

Rosamel toob meieni armsad ja praktilised trikoopaelast heegeldatud hoiukorvid, mis on täiuslikud väikeste asjade või mänguasjade hoiustamiseks.

Söreni pehmest vahvelkangast saunalinad ja jänesekõrvadega rätikud lastele on täiuslik valik sinu vannituppa.

The Corners on kohalik pereettevõte, kes suudab tuua eksklusiivsed marmorist, kvartsist ja keraamikast luksustooted ka sinu koju!

Torri on väike õmblusvabrik Tartu lähedal, mis on juba üle 25 aasta voodipesu õmmelnud, mida võid kohata paljudes Eesti majutusasutustes, haiglates, lasteaedades jne.

Triibuvineer on loonud täiesti uudse materjali, millest valmistatud vahvad triibulised sisustustooted on samaaegselt praktilised ja emotsiooni pakkuvad. 5 erinevat mustrit, et igaüks leiaks oma lemmiku!

Tubane loob aegumatu disainiga puidust söögilaudasid ja diivanilaudasid, mis on valmistatud meie kohalikust puidust ja kõrgeim kvaliteediga.

Uluala loob käsitöökeraamikat, mis kombineerib täiuslikult karmi pealispinna ja klassikalise glasuuriläike. Meie valikust leiad mitmeid ainulaadseid vaase ja dekoratiivseid kausse.

Usin Rosin on vahva väike õmblustöökoda, kus valmivad maailma armsaimad kaisujänkud ja kaisurebased.

Tunnustatud disainilahendustega toob UUP ka meie valikusse klassikalise tammesoojuse koos modernsete joontega. Lisaks söögilaudadele ja toolidele valmistatakse tootmisjääkidest ka köögitarvikuid.

Wendre ei vaja ilmselt Eestis tutvustamist, siiski nende tooteid just liialt palju näha ei ole, sest peamiselt toodetakse kvaliteetset mööblit Skandinaavia turule – me parandame selle vea ja toome Wendre kõrge kvaliteediga kontinentaalvoodid, tekidpadjad ja isegi beebipesad ka kohaliku kliendini!

Wildwood loob väga erilisest puidust lõikelaudasid, mida sa ilmselt kunagi varem näinud ei ole!

Wofu armastatud lastemööbel on kvaliteetsest ja vastupidavast vineerist ja pakub emotsiooni lõbusate loomamotiividega. Meie juurest leiad lapsele nii tooli, laua kui ka seinariiuli või arendava Pikleri kuubiku.


Euroopa tootjad

Oleme Stuudio 143 tootevalikusse lisanud ka põnevaid sisustustooteid Euroopast, mis paistavad silma oma unikaalse disaini poolest, pakuvad alternatiivseid ja innovaatilisi tootelahendusi ning jagavad meie vastutustundlikkuse põhimõtteid.

Andersen on pakkunud Taani kõrgetasemelist disaini aastast 1916 ja kuulub tänasel päeval Design Concept Denmark koosseisu. Anderseni stiil on väga puhta joonega Skandinaavia disain ilusate naturaalsete materjalidega. Meie tootevalikud on näiteks seinariiulid, küünlajalad, kandikud ja seinakellad.

Evaday on Leedu pereettevõtte, kes valmistab kauneid ja peenetundeliste detailidega pidulaua kaunistamiseks vajalikke kodutekstiile ja tarvikuid. Nende tooteid iseloomustavad kvaliteet, vastupidavus ja imeline värvivalik. Meie juurest leiad nende vildist lauamatte, laudlinasid, salvrätikuid ja salvrätikuhoidjaid.

Fink on Poola bränd, mis on spetsialiseerunud minimalistliku, funktsionaalse ja esteetilise disaini ellutoomisele metallist sisustustoodetega. Meie tootevalikus on esindatud eluruumidesse sobivad väikesed sisustustooted nagu lauapeegel ja kandik, kuid ka põneva geomeetriaga abilauad, raamatuhoidjad ja riiulid.

Good&Mojo toob meieni vastutustundlikult valmistatud rotangist valgustite kollektsioonid, mille valmistamise protsess on tehtud võimalikult läbipaistvaks ja ausaks. Tootja tunneb ühiskondlikku vastutust ja annab iga valgusti ostuga loodusele tagasi. Iga valgusti ostuga istutatakse 1 puu.

It’s About RoMi valmistab urbanistliku stiiliga valgusteid. RoMi viitab inglise keeles kaasaegsele ja avatud mõtteviisiga inimesele “Realistic Open Minded Individuals”. Inspiratsiooni leitakse linnaelust ja seetõttu kannavad valgustid ka linnade nimesid. Iga valgusti ostuga istutatakse 1 puu.

Metallbude on Saksa väiketootja, kes valmistab metallist minimalistlikke, industriaalseid ning iseloomuga sisustustooteid. Meie tootevalikus on näiteks kohe saadaval konsoollaud Ria, unikaalne seinariiul Rivo ja söögitoa väiketarbed, mis valmistatud tootmisjääkidest.

Motel a Miio on tõeliselt kauni Portugali käsitöökeraamika näide ja esmakordselt meil Eestis saadaval. Käsitsi värvitud lauanõud ja vaasid on tõelised pilgupüüdjad ja annavad edasi lõuna-eurooplastele omast temperamenti. Tootja soovil on nende tooted saadaval ainult meie esinduspoes, kuid mitte veebipoes.

Muubs on meie ainus tõeliselt suur sisustustoodete hulgimüüja, sest nende väärtused klapivad meie väärtustega ning julgeme neid usaldada. Muubs kuulub Design Concept Denmark koosseisu. Nende laiast tootevalikust on meie juures esindatud söögilauatoolid, silmapaistva disainiga riiul Denver ja mitmed väiketooted.

NUUK on lõpuks ometi Eestis! NUUKi moodsad metallraamidel ja võrgust istmega õuetoolid ei jäta ühtegi möödujat külmaks, sest vaatamata minimalistlikulde disainile on need toolid tõeliselt kutsuvad. NUUKi disaini muudab eriliseks ka see, et õuetoolid ei sobitu mitte ainult terrassile, vaid pakuvad ka siseruumides unikaalset silmailu.

Piebalgas Portselanivabrik valmistab “valgest kullast” imekauneid nõusid ja vaase. Õrn ja kunstiline portselan sobib igas stiilis kodusse ning suurepäraselt kingituseks, sest klassikaline kaunis disain ei aegu kunagi. Meie tootevalikust leiad nii kruuse, vaase kui ka serveerimisaluseid, mis teevad iga laua eriliseks.

Razzo Studio on tänapäevase hittmaterjali jesmoniidi võtnud kasutusele ka valgustuses. Julge kuju ja värviga lauavalgustid ja rippuvad valgusti pakuvad kodu sisustamisel täiesti uue dimensiooni.

Shappy on väike Poola ettevõte, kes on spetsialiseerunud pehme lastetoa mööbli valmistamisele. Nende tugitoolid ja diivanid on imepehmed, ohutud ja mängulised ning lisaks ka silmale ilusad vaadata.

Zafferano on Itaalia disaini meistriklass. Meie tootevalikusse on jõudnud Zafferano moodsa tootedisainiga laetavad ja kaasaskantavad lauavalgustid, portselantaldrikud vahemerestiilis julgete mustritega ning erinevad põnevad klaasid ja pokaalid, mis lisavad igale pidulauale pidulikkust ja põnevust.

Wigiwama on Läti pehme lastemööbli tootja, kes on muutnud lastetoa sisustamise tõeliselt mänguliseks ja põnevaks. Nende kvaliteetsed ja moodsa disainiga laste kott-toolid, tugitoolvoodid ja mängukomplektid pakuvad igale lapsele palju rõõmu ja lapsevanemale silmailu.

Woodendot on Eestis kauaoodatud! Hispaaniast pärit ja rahvusvaheliselt tunnustanud Woodendot on paljude südametesse pugenud esimesest silmapilgust. Meil on hea meel tuua esmakordselt Eestis nende tooted ka poodidesse, sest Alba seinariiulid, Pelican seinariiulid, Cielo kollektsioon, Savia söögilaud ja Batea diivanilauad on meie juures saadaval.