Kingiideed

Meie juurest leiad laia valiku omanäolisi kingitusi soolaleivaks, lapse või sõbra sünnipäevaks või ka heale kolleegile. Enamus toodetest on Eestist pärit, mis lisab kingitusele ainult väärtust juurde!

Kui sa nende kingiideede hulgast sobivat ei leia, siis Stuudio 143 sisustuspoe kinkekaart kulub alati marjaks ära. Kinkekaarti on võimalik osta meie poest Järve Keskuses või kirjutades e-postiaadressile tere@stuudio143.ee.


Kingitus soolaleivaks

Soolaleivakingituse leidmine ei ole alati just kõige lihtsam ülesanne, sest igaüks soovib kodu oma maitse järgi sisustada. Kui küllakutsuja ei ole sulle kingisoovi ette öelnud, siis on mõned klassikalised sisustustooted, mida alati soolaleivaks kinkida sobib.

Kingitus katsikule minnes

Väikelapse sünni puhul leiad meie tootevalikust nii ülimalt armsaid kaisuloomasid, kellele saab uue ilmakodaniku nime peale tikkida, kui ka väga praktilisi kingitusi nagu veekindel voodilina ja kapuutsiga käterätik.

Kingitus kolleegile

Hea kolleeg väärib ka head kingitust, mis näitab kui kõrgelt teda hinnatakse nii töökaaslase kui ka inimesena. Praktilisi kingitus hinnatakse kodus kõrgelt ja hiljem on alati tore meenutada, kellelt kingitus pärit.

Kingitus emale

Olgu tegemist emadepäevaga või ema sünnipäevaga, mõned klassikalised kodusisustustooted pakuvad alati emadele rõõmu. Eestis toodetud tekstiilitooted ja keraamika on alati väga hea valik!

Kingitus mehele

Kes meist poleks olnud hädas mõnele mehele kingituse leidmisega. Meie juurest leiad ainulaadseid sisustustooteid, mis kindlasti sobivad meestele ja isadele ning pakuvad ka üllatusmomenti!

Kingitus naisele

Naistele on kingituse leidmine alati ühtaegu kerge ja raske. Naistel on tihti palju soove ja naiste jaoks on tootevalik laiem, kuid samas tahaks ju alati midagi uut ja huvitavat kinkida. Meie tootevalikust leiad nii klassikalisi kui täiesti ainulaadseid tooteid, mille üle naisterahvas võiks rõõmu tunda.

Kingitus lapsele sünnipäevaks

Lapsed õpivad ja kasvavad kiirelt ning seetõttu võib õige kingitus olla oluline ka lapse arengu seisukohalt. Meie tootevalikus on mitmeid lastele mõeldud sisustustooteid ja mänguasju, mis aitavad arendada lapse loovust, mõttemaailma ja heaolu. Samuti on lastele mõeldud kingitused kindlasti ohutud ja kvaliteetsete materjalide ning viimistlusvahenditega toodetud.

Kingitus sõbrale või sõbrannale

Mida kinkida heale sõbrale, kui tal on kõik asjad justkui juba olemas? Pakume välja mõned kingiideed, mida tõenäoliselt su sõbral veel kodus ei ole. Originaalsed disainid, kohalik käsitöö või üllatuslik lahendus traditsioonilisele kingitusele pakub rõõmu nii kingi saajale kui ka kinkijale.