Isadepäeva kingitused

Isadepäeva saabumise eel otsivad paljud meist uut ja originaalset kingiideed kallitele isadele. Tuleme sulle appi ja koondasime siia lehele mitmeid erilisi sisustustooteid, mis pakuvad ka isadele üllatusmomenti ja meelehead. Head avastamist!


UUS! Lõikelaud Wabi-sabi

Tõeliselt suur, ilus, kvaliteetne ja vastupidav lõikelaud suurtele söögitegemise fännidele. Eriliselt sobilik jahimeestele ja kalameestele!

See vastupidav otspind-lõikelaud on valmistatud mustast pähklipuust, Ameerika kirsipuust, suhkruvahtrast ja Aafrika tiibviljakust (padouk). Need hoolega valitud puidusordid on bakteritele ja niiskusele vastupidavad ning ei nürista nuge. Otspind-lõikelaua eluiga kestab põlvest põlve.

Mõõdud: 54,7 x 31,3 x 5 cm


Viskiklaaside komplekt Mont

Pilkupüüdev Eesti käsitöö on tõeliste viskigurmaanide unistus!

Klaasipuhumiskunsti ainulaadne teos, kus põhi on puidu abil kõrgele lükatud, tekitades klaasi põhja mäekujulise läbpaistva kõrgendiku. Klaas, mis pakub emotsioone ja eksklusiivsust!

Viskiklaasid Eesti käsitöö

Paks kohev sulepadi

Klassikaline sulepadi 90% udusulgedega

Mõnusast sulepadjast ei ütle ükski mees ära!

Pärast rasket päeva pole midagi paremat, kui toetada pea pehmele sulepadjale puhkama. Meie meesklientide hulgas on sulepadi kõige lemmikum, sest on parajalt toekas ja kohev. Klassikaline valik, mis kulub alati ära!

Valikus suuruses 50×60 cm ja 50×70 cm.


Tumedates toonides MA+KE lab voodipesukomplekt

See tumedates toonides satiinist voodipesukomplekt on samuti meie meesklientide pilku püüdnud!

Kui tavaliselt mehed voodipesule erilist tähelepanu ei pööra, siis see muster on olnud nende kindel eelistus meie tootevalikus. Juurde sobib veel imehästi egiptuse puuvillast tumesinine voodilina.

Voodipesu, mille vahele ka mehed õhtul pugeda tahaksid!

Tume kirju voodipesu satiinist

Suur portselan kohvikruus

Kõige suurem kohvitass Pipe

Kui ka sinu isale meeldib hommikul suurt kohvi või õhtuti tassikest teed nautida, siis see tass on tema jaoks!

Imekergest valgest portselanist valmistatud kohvitass Pipe on bravuurika kujuga ja suure mahutavusega, et ka suurim meesterahvas saaks korralikku tassitäit nautida.


Unikaalne serveerimisalus borealislubjakivist

Kui sinu isale meeldib näiteks serveerida külmasid kalasnäkke või juustusid, mis pidulaual mitu tundi värskena võiksid püsida, siis see väga eriline serveerimisalus on parim lahendus!

Eesti maapõuest kaevandatud lubjakivist, milles on 440 miljoni aasta eest kivistunud karpidest looduslik muster, teevad selle täiesti ainulaadseks kingituseks.

Borealislubjakivist alus

Küünal, mis väljendab su isa ägedust!

Küünlad ei ole just isade lemmikasjad, kuid see küünal võib tähendada talle palju rohkem!

Dekoratiivküünal You Rock annab edasi sinu imetlust ja austust isa vastu, kuid sedagi huumoriga vürtsitatult.

Emotsioon ja üllatus on garanteeritud!


Veel rohkem kingiideid isadele