Bioetanool 1L

8,50 

Bränd: Fugo

1 laos

Tootekood: 308 Kategooria:

Kirjeldus

Bioetanool on mõeldud kasutamiseks Fugo ja teiste tootjate biokaminates. 100% looduslik etanool ei tekita põlemisel suitsu ega vingu ning sobib tänu sellele kasutamiseks nii toas kui ka õues. Täida biokamina metallsisu ehk kütusepaak bioetanooliga ning süüta vedelik tiku või süütajaga põlema. Tegu on tuleohtliku tootega, mis süttib koheselt. Seetõttu on keelatud bioetanooli lisada põlevasse tootesse! Kui toode põleb, siis tuleb enne bioetanooli juurde lisamist toode kindlasti kustutada ning alles seejärel on võimalik valada juurde piisav kogus bioetanooli.

Antud bioetanool on toodetud Eestis. Tegu on kvaliteetse bioetanooliga, mis ei jäta tuppa ebameeldivat lõhna. Põlemisanumasse valades võib tunda etanoolile omast lõhna. Edaspidi lõhna tunda pole. Bioetanool eraldab põlemisel vaid soojust, veeauru ja süsihappegaasi. Kuigi süsihappegaasi kogus on väike, soovitame siiski vahepeal tube tuulutada, tänu sellele on võimalik tagada tubades värske õhk ja õhu liikumine.

Bioetanool ei kuulu biokaminat tellides komplekti. Ühest pudelist bioetanoolist jätkub sõltuvalt biokaminast 5-10 tunniks. Erandiks on mudel Venus, mille kütuseanum on oluliselt suurem teistest mudelitest ning selle toote puhul jätkub pudelist bioetanoolist umbes tunniks ajaks.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Bioetanool 1L”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka…