Aprilli pakkumised

Aprill on meie Stuudio-peres eriline kuu, sest siis on perenaise sünnipäev!

Sel puhul palusime Ildikol valida välja oma lemmiktooted ja just nendele on ka aprillis meie parimad soodushinnad. Lisaks sellele on meil võimalus piiluda Ildiko koju – sest kas sa oled ka kunagi mõelnud, milliseid tooteid võib poeomaniku enda kodust leida?

Head avastamist ja kasuta võimalust!


Disainimoment ühest magamistoast

Ehk kõige ootamatuma lahendusena loovad Ildiko kodu ühes magamistoas õige meeleolu ja hubasust seinavalgustid Zanzibar, mis on paigaldatud mõlema öökapilaua ja voodi vahele.

“Julgustan sindki valguslahendustega rohkem eksperimenteerima, sest õige meeleoluvalgus võib kogu ruumi tunnetust muuta. Mida rohkem erinevat tüüpi valgusteid, seda rohkem võimalusi,” soovitab Ildiko.

Öökapid ja voodi on pärit tuntud Eesti mööblitootja Woodmani tootevalikust, madrats ja kattemadrats Wendrelt. Kauni illustratsiooni autor on LUMMUL. Kõik ülejäänud tooted sel pildil leiad meie tootevalikust, mida järgnevalt ka tutvustame!Tooted meie poest, mida samuti pildil näha võid, koos mõne variandiga veel samast kollektsioonist.


Ja veel mõned soovitused Ildiko kodust…

Kuna võiksime tooteid üles pildistama jäädagi, siis toome eraldi välja veel huvitavaid tooteid koos alternatiividega, mida meie Ildiko on ka endale koju viinud ja julgeb soojalt soovitada – aprilli lõpuni magusate hindadega!

Näiteks söögituppa sobivad omavahel suurepäraselt kokku Woodendoti Savia söögilaud ja Muubsi Chamfer toolid. “Nende mõlema kollektsiooni peened jooned ja nurgeline disain moodustavad täiusliku koosluse minu söögitoas ja julgen soovitada ka teistele,” märkis Ildiko. “Kuna mul on ka koer, kellele meeldib vahel söögilaua ääres tooli peal istuda (või magada), siis nende toolide kivipestud kangas on väga tänuväärne, lihtne karvadest puhastada.”

Veel noppeid Ildiko söögitoast, millele annavad tooni naturaalsed materjalid – nagu bambusest lambikuppel, kuivatatud ja kauapüsivad lilled ning naturaalse tekstuuriga puuviljavaagen.


Dekoratiivsed elemendid kannavad ruumis oma praktilist väärtust tihti sinu isikupära esile toomisega. Ildiko soovitus – vali sellised dekoratsioonid, mis sulle päriselt rõõmu pakuvad, mitte lihtsalt tolmu ei kogu!

Näiteks biokaminad on lisaks hubase tuleleegi nautimisele ka suurepärane meelelahutus külalistele. “Eriti väikeste lastega on väga tore biokaminaga vahukomme küpsetada,” soovitab Ildiko.

Seevastu suur jesmoniidist ovaalne alus on ka suurepärane abimees esikus. “Meie hoiame selle peal ruumilõhnastajat ja asetame sinna peale ka kõik pere võtmekimbud.”


Mõned mööblivalikud on kodus eriti olulised ja need on Ildiko kodus lemmikud – silmale ilusad ja samas funktsionaalsed õiges kohas alates esikust kuni vannitoani, elutoast terrassini!